Mieszkańcy czekali na to od dawna. Wreszcie dostaną to, czego chcieli. Już jutro (pt. 26.06.) basen miejski Wodnik w Ścinawie otworzy swoje podwoje w nowej odsłonie. Na spragnionych ochłody (a będzie potrzebna, bo zapowiada się upalny dzień) czekać będzie krystalicznie czysta woda i moc atrakcji. Czym kusi nowy ścinawski Wodnik? - o tym w audycji "ŚCINAWA NAD ODRĄ- AKTYWNIE, OBIEKTYWNIE, Z PASJĄ."
Update Required To play the media you will need to either update your browser to a recent version or update your Flash plugin.