Zapisy na ŚDM w Seulu 2027 przedłużone!




Seul czeka na młodych! Wiemy, że Światowe Dni Młodzieży w roku 2027 odbędą się w Korei Południowej, w Seulu od 29 lipca do 8 sierpnia 2027 r. Najpierw młodzież uda się do 15 koreańskich diecezji, gdzie będzie mogła doświadczyć życia lokalnych wspólnot. Weźmie też udział w wydarzeniach przygotowanych przez parafie i rodziny. Główne spotkanie w Seulu odbędzie się w dniach 2-8 sierpnia. Na to wydarzenie wybiera się także młodzież naszej diecezji, mówi koordynator wyjazdu ks. Mateusz Nawrot 


 Nadal trwają zapisy na ten wyjazd. Można zatem zgłosić swoją chęć udziału w tym wydarzeniu. Niestety, wyjazd nie będzie tani, dlatego już teraz warto się nad tym zastanowić - dodaje ks. Mateusz

 Zapisy przez formularz: https://forms.gle/cEpRakBLY7D7WDDW8 Kontakt: ks. Mateusz Nawrot, koordynator ŚDM Diecezji Legnickiej, tel. 500 090 494 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.