Początek wakacji będzie dla nauczycieli religii z diecezji legnickiej czasem zatrzymania, modlitwy i duchowej refleksji. Wspólnie z katechetami diecezji świdnickiej od 2 do 4 lipca spędzą w domu rekolekcyjnym im. św. Anieli w Bardzie. Rekolekcje mają być czasem odpoczynku od codziennych obowiązków, wspólnej modlitwy i duchowego umocnienia. Dodatkowym wymiarem tegorocznego spotkania będzie udział w jubileuszu 60-lecia koronacji cudownej figurki Matki Bożej Bardzkiej. Na rekolekcje zaprasza ks. Jarosław Kowalczyk, dyrektor Wydziału Katechetycznego Legnickiej Kurii Biskupiej.
Update Required To play the media you will need to either update your browser to a recent version or update your Flash plugin.