Katecheci rozpoczną wakacje od rekolekcji




Początek wakacji będzie dla nauczycieli religii z diecezji legnickiej czasem zatrzymania, modlitwy i duchowej refleksji. Wspólnie z katechetami diecezji świdnickiej od 2 do 4 lipca spędzą w domu rekolekcyjnym im. św. Anieli w Bardzie. Rekolekcje mają być czasem odpoczynku od codziennych obowiązków, wspólnej modlitwy i duchowego umocnienia. Dodatkowym wymiarem tegorocznego spotkania będzie udział w jubileuszu 60-lecia koronacji cudownej figurki Matki Bożej Bardzkiej. Na rekolekcje zaprasza ks. Jarosław Kowalczyk, dyrektor Wydziału Katechetycznego Legnickiej Kurii Biskupiej.