29 czerwca przypada wspomnienie Apostołów Piotra i Pawła. Są oni patronami diecezji legnickiej, jak i legnickiej katedry. W tym roku, w przeddzień uroczystości, czyli w niedzielę 28 czerwca po mszy św. o g. 18.30 odbędzie się koncert pt. "Legnica. Uwielbiam". Jak podkreśla bp Piotr Wawrzynek, będzie to to okazja, by spotkać się razem i oddać chwałę Bogu
Update Required To play the media you will need to either update your browser to a recent version or update your Flash plugin.
Jak dodaje bp Piotr, to wydarzenie już na stałe wpisze śię w kalendarz świętowania patronów katedry i diecezji legnickiej.