To połączenie kolejowe może stać się hitem




Reklama


Reklama


Jeszcze w tym roku Koleje Dolnośląskie wprowadzą do rozkładu jazdy nowe połączenie do Niemiec. Żółto- białe pociągi z Wrocławia dojadą do Chociebuża (Cottbus), a stamtąd będzie można pojechać dalej - do Berlina. To połączenie może stać się hitem - mówi Michał Rado, wicemarszałek województwa dolnośląskiego


Dzięki nowemu połączeniu KD do Cottbus, przejazd pociągiem z Wrocławia do Berlina zajmie niecałe 4 i pół godziny- mówi Damian Stawikowski, prezes Kolei Dolnośląskich

Pociągi KD mają ruszyć do niemieckiego Cottbus w połowie grudnia tego roku.



Reklama


Reklama