Od kilku dni w lasach dolnośląskich obowiązuje najwyższy stopień zagrożenia pożarowego. Leśnicy apelują, by podczas spacerów w trakcie majówki nie używać w lesie otwartego ognia. Wystarczy iskra, by doszło do tragedii. Sytuacja jest na tyle poważna, że Dolnoślązacy otrzymali nawet alert RCB z ostrzeżeniem o zagrożeniu pożarowym w lasach.
Update Required To play the media you will need to either update your browser to a recent version or update your Flash plugin.
Reklama
Reklama