Maturzyści zadowoleni z egzaminu z języka polskiego




Reklama


Reklama


Pierwszy egzamin mają już za sobą. Maturzyści zakończyli 4- godzinny maraton sprawdzania wiedzy z języka polskiego. Do wyboru mieli dwa tematy pierwszy:  „Wpływ pracy na człowieka i otaczającą go rzeczywistość”, a w drugim musieli napisać  „Kiedy dla człowieka jest ważne, jak postrzegają go inni?”. Absolwenci II LO w Legnicy wyszli z sali zadowoleni i mówią wprost: matura z języka polskiego była łatwiejsza od tej próbnej.




Reklama


Reklama