Policjanci podsumowali majówkę. Było bezpiecznie




Reklama


Reklama


To była bezpieczna majówka w Legnicy i powiecie legnickim. W tym czasie doszło do 14 zdarzeń drogowych. Funkcjonariusze drogówki na bieżąco reagowali na nieprawidłowości, dbali też o płynność ruchu i nasze bezpieczeństwo. Mundurowi zatrzymali na gorącym uczynku 9-ciu sprawców przestępstw. Mówi Jagoda Ekiert z legnickiej policji 




Reklama


Reklama