Ukradł markowe okulary. Straty oszacowano na 8 tys. zł




Reklama


Reklama


Legnicka policja zatrzymała 42-latka, podejrzanego o kradzież okularów. Mężczyzna włamał się do gabloty w salonie optycznym w jednej z galerii handlowych w Legnicy. Straty oszacowano na 8 tys. zł. Policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, które pomogły ustalić tożsamość sprawcy. Okazał się nim 42-letni mieszkaniec Legnicy. Mówi Jagoda Ekiert z legnickiej policji 


 Za popełnione przestępstwo 42-latkowi grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności 

 



Reklama


Reklama