Pijany kierowca zatrzymany, pomógł świadek




Reklama


Reklama


Pijany kierowca w Ulesiu zatrzymany dzięki właściwej reakcji świadka. Zgłaszający nie tylko na bieżąco przekazywał informacje służbom ale też do czasu przyjazdu patrolu monitorował sytuację, dzięki czemu policjanci mogli szybko i skutecznie podjąć interwencję. Jak się okazało zatrzymany kierowca Forda Transita miał ponad 1,5 promila alkoholu i swoim zachowaniem stwarzał zagrożenie dla życia i zdrowia innych uczestników ruchu drogowego. Mówi Jagoda Ekiert z Komendy Miejskiej Policji w Legnicy 


 Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. 

 



Reklama


Reklama