Wystarczą 4 godziny i 15 minut, by bez stresu, w komfortowych warunkach dojechać nad morze. Już w tę sobotę (27.06) rusza kolejna edycja wakacyjnych przejazdów pociągów Kolei Dolnośląskich, które w każdą sobotę zabiorą pasażerów bezpośrednio z Dolnego Śląska nad Bałtyk. Mówi Bartłomiej Rodak, rzecznik prasowy KD
Update Required To play the media you will need to either update your browser to a recent version or update your Flash plugin.
W tym sezonie nad Bałtyk i z powrotem KD Premium Nadmorski pojedzie tylko 10 razy. Podróże na wybrzeże zawsze w wakacyjne soboty licząc od 27 czerwca, a więc idealnie na rozpoczęcie wakacji, natomiast powroty na Dolny Śląsk w niedziele do 30 sierpnia.
Reklama
Reklama