Tragedia! W jednym z mieszkań znaleziono ciała dwóch osób




Reklama


Reklama


Makabryczne odkrycie w Legnicy. W jednym z mieszkań przy ul. Jaworzyńskiej  znaleziono ciała dwóch osób. Zgłoszenia dokonał sąsiad , który wczoraj późnym wieczorem , ok. godz. 22.55 powiadomił służby, że w mieszkaniu odkrył zwłoki dwóch osób. Mówi Jagoda Ekiert z legnickiej policji


To sekcja zwłok ma dać odpowiedź na pytanie, co było przyczyną śmierci 66-latka i 51-letniej kobiety. 



Reklama


Reklama