Zostawiła hulajnogę elektryczną pod jedną z galerii handlowych w Lubinie. Wystarczyła chwila, by sprzęt znalazł nowych właścicieli. Policjantom udało się zatrzymać sprawców kradzieży i odzyskać sprzęt wart 2 tys. zł. Hulajnoga wróciła do właścicielki. Mówi Sylwia Serafin z KPP w Lubinie
Update Required To play the media you will need to either update your browser to a recent version or update your Flash plugin.
Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Za kradzież cudzego mienia może im grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności. Policja przypomina, żeby stosować zabezpieczenia, nawet jeśli zostawiamy hulajnogę czy rower tylko na chwilę. Warto też zapisać numer seryjny lub numer ramy, w razie kradzieży ułatwi to policjantom identyfikację sprzętu.
Reklama
Reklama