Czterech pijanych kierowców odpowie przed sądem. W ciągu kilku godzin lubińscy policjanci przeprowadzili ponad 1200 badań trzeźwości. Za kierownicę po spożyciu alkoholu wsiadła kobieta I 3 mężczyzn. Wszystko w ramach „Alkohol i narkotyki”, Mówi Sylwia Serafin z lubińskiej komendy
Update Required To play the media you will need to either update your browser to a recent version or update your Flash plugin.
Wkrótce wszyscy zatrzymani odpowiedzą przed sądem
Reklama
Reklama