Czworo pijanych kierowców odpowie przed sądem




Reklama


Reklama


Czterech pijanych kierowców odpowie przed sądem. W ciągu kilku godzin lubińscy policjanci przeprowadzili ponad 1200 badań trzeźwości. Za kierownicę po spożyciu alkoholu wsiadła kobieta I 3 mężczyzn. Wszystko w ramach „Alkohol i narkotyki”, Mówi Sylwia Serafin z lubińskiej komendy


Wkrótce wszyscy zatrzymani odpowiedzą przed sądem



Reklama


Reklama