Będzie gorąco. IMGW we Wrocławiu ostrzega przed upałem. Wydano ostrzeżenie pierwszego (najniższego) stopnia przed wysoką temperaturą. Obowiązuje ono dziś od godz. 13:00 do godz. 19:00. Termometry pokażą od 28°C do 30°C. Takie temperatury są niebezpieczne przede wszystkim dla seniorów i dzieci. Warto zachować ostrożność, unikać wychodzenia z domu w czasie upału, pić dużo wody i jeść lekkostrawne posiłki
Reklama
Reklama