Długa jest lista zarzutów, jakie jeszcze dziś usłyszy 45-letni mieszkaniec powiatu złotoryjskiego, zatrzymany przez jeleniogórskich policjantów. Mężczyzna wpadł w miejscowości Siedlęcin, gdzie mundurowi chcieli zatrzymać go do kontroli. Na widok policjantów kierowca skutera gwałtownie przyspieszył i zignorował sygnały, by się zatrzymał.
Update Required To play the media you will need to either update your browser to a recent version or update your Flash plugin.
Edyta Bagrowska z jeleniogórskiej komendy wyjaśnia, że w chwili zatrzymania wyszło na jaw, dlaczego 45-latek za wszelką cenę chciał uniknąć rozmowy z policją. Mężczyzna ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Co więcej miał przy sobie amfetaminę. Teraz stanie przed sądem, gdzie dodatkowo odpowie za niezatrzymanie się do kontroli drogowej. Grozić mu może 5-letnia odsiadka.
Reklama
Reklama