Mieszkańcy czekali na to od dawna. Wreszcie dostaną to, czego chcieli. Już jutro (pt. 26.06) basen miejski Wodnik w Ścinawie otworzy swoje podwoje w nowej odsłonie. Na spragnionych ochłody czekać będzie krystalicznie czysta woda i moc atrakcji. Mówi Krystian Kosztyła, burmistrz Ścinawy
Update Required To play the media you will need to either update your browser to a recent version or update your Flash plugin.
Czym kusi nowy ścinawski Wodnik? - o tym w audycji "ŚCINAWA NAD ODRĄ- AKTYWNIE, OBIEKTYWNIE, Z PASJĄ" TUTAJ.
Reklama
Reklama