Jutro ścinawski basen w nowej odsłonie otwiera swoje podwoje




Reklama


Reklama


Mieszkańcy czekali na to od dawna. Wreszcie dostaną to, czego chcieli. Już jutro (pt. 26.06) basen miejski Wodnik w Ścinawie otworzy swoje podwoje w nowej odsłonie. Na spragnionych ochłody czekać będzie krystalicznie czysta woda i moc atrakcji. Mówi Krystian Kosztyła, burmistrz Ścinawy 


 Czym kusi nowy ścinawski Wodnik? - o tym w audycji "ŚCINAWA NAD ODRĄ- AKTYWNIE, OBIEKTYWNIE, Z PASJĄ" TUTAJ.



Reklama


Reklama