Złotoryja dała swoim mieszkańcom 100 tys. zł do dyspozycji. Mowa o pieniądzach przeznaczonych na Budżet Obywatelski. W najstarszym mieście w Polsce przyjęto zasadę , że te pieniądze rozdzielone zostaną na 3 inwestycje: dużą- za 50 tys.zł i dwie mniejsze po 25 tys. zł. Mówi Paweł Kulig, burmistrz Złotoryi
Update Required To play the media you will need to either update your browser to a recent version or update your Flash plugin.
Więcej o inwestycjach, nie tylko tych w ramach Budżetu Obywatelskiego, w audycji "ZŁOTORYJA- NAJSTARSZE MIASTO W POLSCE" TUTAJ.
Reklama
Reklama