FitSmyk hitem tegorocznego Budżetu Obywatelskiego




Reklama


Reklama


Złotoryja dała swoim mieszkańcom 100 tys. zł do  dyspozycji. Mowa o pieniądzach przeznaczonych na Budżet Obywatelski. W najstarszym mieście w Polsce przyjęto zasadę , że te pieniądze rozdzielone zostaną na 3 inwestycje: dużą- za 50 tys.zł i dwie mniejsze po 25 tys. zł. Mówi Paweł Kulig, burmistrz Złotoryi 


Więcej o inwestycjach, nie tylko tych w ramach Budżetu Obywatelskiego, w audycji  "ZŁOTORYJA- NAJSTARSZE MIASTO W POLSCE"  TUTAJ.



Reklama


Reklama