Od jutra (czwartek, 7 maja) jaworska Biblioteka zaczyna świętować Tydzień Bibliotek. Rozpocznie wyjątkowym spotkaniem z jaworzanką i swoją czytelniczką – Agatą Piątek, która poprowadzi przez śnieg, góry i przestrzenie za kołem podbiegunowym. Na to spotkanie podróżnicze pt. "Przez śniegi Arktyki" wszystkich miłośników podróży, przygód i inspirujących historii zaprasza na godz. 17 dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworze Małgorzata Kosińska.
Update Required To play the media you will need to either update your browser to a recent version or update your Flash plugin.
A w programie Tygodnia Bibliotek jaworskiej Biblioteki jeszcze konkurs literacki, warsztaty, pasowanie na czytelnika, kiermasz książki i spotkanie autorskie.
Reklama
Reklama