W dniu 17 czerwca 2017r. odbył się w Andrychowie, na basenie otwartym o długości 50 m, turniej pływacki „II Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Andrychowa na 250 lecie Miasta”. Udział w nim wzięło 351 zawodników z 46 klubów. Legnicki KS WANKAN reprezentowało 24 zawodników.
Pływacy WANKANA poprawiając rekordy życiowe zdobyli medale w konkurencjach indywidualnych, ale również wywalczyli puchar za 3 miejsca w punktacji drużynowej .
Poniżej dokładne wyniki młodych zawodników:
Rocznik 2007 i młodsi
KASZUBOWSKI Borys
50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:41.55 s – rekord życiowy
50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:04.39 s – rekord życiowy
50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:54.31 s – rekord życiowy
100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:38.46 s – rekord życiowy
KLUAS Anna
50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:42.25 s – rekord życiowy
50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:52.11 s – rekord życiowy
50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:51.91s – rekord życiowy
100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:58.24 s – rekord życiowy
SZYMAŃSKA Liza
50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:43.42 s – rekord życiowy
50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:53.58 s – rekord życiowy
50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:55.11 s – rekord życiowy
100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 2:00.13 s – rekord życiowy
SZYMKOWICZ Filip
50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:43.77 s – rekord życiowy
50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:57.13 s – rekord życiowy
50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:46.93 s – rekord życiowy
100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 2:04.99 s – rekord życiowy
Rocznik 2006
BEDNARCZUK Konrad
50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:39.89 s – rekord życiowy
50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 1:00.80 s – rekord życiowy
50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:52.03 s – rekord życiowy
100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:32.12 s – rekord życiowy
KULON Bartosz
50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:44.81 s – rekord życiowy
50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:51.83 s – rekord życiowy
50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:55.91 s – rekord życiowy
100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:52.97 s – rekord życiowy
Rocznik 2005
HUK Alicja
50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:40.27 s – rekord życiowy
50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:48.59 s – rekord życiowy
100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:59.02 s – rekord życiowy
100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:54.72 s – rekord życiowy
JAKOBSCHE Natalia
50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:39.32 s – rekord życiowy
50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:51.94 s – rekord życiowy
200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 4:14.07 s – rekord życiowy
100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 2:09.49 s – rekord życiowy
SZYMAŃSKA Daria
200 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 3:07.99 s – rekord życiowy
50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:44.69 s – rekord życiowy
200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 3:35.77 s – rekord życiowy
100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:30.96 s – rekord życiowy
WIESIOŁEK Oliwia
50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:53.17 s – rekord życiowy
50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:46.68 s – rekord życiowy
100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:50.36 s – rekord życiowy
100 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 2:03.84 s – rekord życiowy
Rocznik 2004
CHMIELOWIEC Dominika
200 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 2:42.49 s – rekord życiowy – III miejsce
50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0: 40.31 s – rekord życiowy
200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 3:07.28 s – rekord życiowy
100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:15.28 s – rekord życiowy
GRZYB Natalia
50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:31.86 s – rekord życiowy – I miejsce
50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:37.59 s – rekord życiowy
100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:12.69 s – rekord życiowy – III miejsce
100 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 1:27.28 s – II miejsce
NOWAK Weronika
50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:33.61 s – rekord życiowy
50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:42.79 s – rekord życiowy
200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 3:15.84 s – rekord życiowy
RZĄSA Konrad
50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:47.74 s – rekord życiowy
50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:37.79 s – rekord życiowy
50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:43.27 s – rekord życiowy
100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:20.63 s – rekord życiowy
Rocznik 2003
GĄSIOR Oliwa
200 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 2:25.30 s – rekord życiowy – II miejsce
50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:36.30 s – II miejsce
200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 2:48.77 s – II miejsce
MALEC Aleksandra
50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:33.50 s – rekord życiowy
50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:38.28 s – rekord życiowy
200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 3:22.28 s – rekord życiowy – III miejsce
100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:17.03 s – rekord życiowy
MAĆKIEWICZ Marek
50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:32.47 s – rekord życiowy
200 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 2:58.55 s – rekord życiowy
200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 3:27.03 s – rekord życiowy – III miejsce
100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:20.38 s – rekord życiowy
KLIMAS Emilia
50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:57.33 s – rekord życiowy
50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:51.08 s – rekord życiowy
100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:38.97 s – rekord życiowy
PAWLAK Filip
200 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 2:54.41 s – rekord życiowy
50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:39.21 s – rekord życiowy – I miejsce
100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:52.20 s – rekord życiowy
PIETRZYK Maciej
200 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 2:56.37 s – rekord życiowy
50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:48.83 s – rekord życiowy
100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:29.38 s – rekord życiowy
ŚLIWIŃSKI Robert
50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:38.64 s – rekord życiowy – II miejsce - Rekord Klubu
100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:21.34 s – rekord życiowy – II miejsce
100 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 1:20.31 s – rekord życiowy – III miejsce
Rocznik 2002 i starsi
CIESUL Karolina
200 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 2:23.85 s – III miejsce
50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:34.86 s – I miejsce
100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:15.94 s – II miejsce
CZERSKA Ewa
100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:17.41 s – III miejsce
Sztafeta mieszana 4 x 100 stylem zmiennym kategorii wiekowej 2004, zajęła 2 miejsce z czasem 5:43.97 s w składzie: NOWAK Weronika, RZĄSA Konrad, GRZYB Natalia, CHMIELOWIEC Dominika,
Sztafeta mieszana 4 x 100 stylem zmiennym kategorii wiekowej 2003, zajęła 1 miejsce z czasem 5:34.39 s w składzie: PAWLAK Filip, PIETRZYK Maciej, ŚLIWIŃSKI Robert, GĄSIOR Oliwa,
Sztafeta mieszana 4 x 100 stylem zmiennym kategorii wiekowej 2002 i starsi, zajęła 2 miejsce z czasem 5:24.02 s w składzie: NAREWSKA, Klaudia, CZERSKA Ewa, CIESUL Karolina, MAĆKIEWICZ Marek
Reklama
Reklama