KGHM MKS Zagłębie odniosło kolejne zwycięstwo w ORLEN Superlidze Kobiet. Lubinianki pokonały na wyjeździe zespół z Koszalina 32:25 i umocniły się na pozycji lidera na finiszu sezonu. Bożena Karkut – trenerka KGHM MKS Zagłębie Lubin
Update Required To play the media you will need to either update your browser to a recent version or update your Flash plugin.
Kolejne spotkanie lubinianki rozegrają w niedzielę, 3 maja o godz. 18:00 w hali RCS, gdzie zmierzą się w derbach z KPR Kobierzyce.
Reklama
Reklama