Miedziowe wygrywają w Koszalinie




Reklama


Reklama


KGHM MKS Zagłębie odniosło kolejne zwycięstwo w ORLEN Superlidze Kobiet. Lubinianki pokonały na wyjeździe zespół z Koszalina 32:25 i umocniły się na pozycji lidera na finiszu sezonu. Bożena Karkut – trenerka KGHM MKS Zagłębie Lubin


 Kolejne spotkanie lubinianki rozegrają w niedzielę, 3 maja o godz. 18:00 w hali RCS, gdzie zmierzą się w derbach z KPR Kobierzyce. 



Reklama


Reklama