Szczypiornistki KGHM MKS Zagłębie Lubin pokonały KPR Kobierzyce 28:22 i na dwie serie spotkań przed końcem sezonu ponownie objęły prowadzenie w Orlen Superlidze Kobiet. Na wyróżnienie zasłużyła Barbara Zima, która zaprezentowała znakomitą formę w bramce. Mówi Barbara Zima - bramkarka KGHM Zagłębie Lubin
Update Required To play the media you will need to either update your browser to a recent version or update your Flash plugin.
derby Już w najbliższy weekend lubinianki zagrają w Elblągu, gdzie powalczą o obronę Pucharu Polski.
Reklama
Reklama