• SŁUCHAJ ONLINE
  • Giełda Pracy
Oferty pracy
  • Monter drzwi

    Firma należąca do międzynarodowej korporacji z siedzibą w Osłej koło Bolesławca poszukuje pracowników na stanowisko: monter drzwi.

    Praca na terenie Niemiec

    Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, dojazdy samochodem firmowym, zakwaterowanie oraz cotygodniowe zjazdy do Polski

    Oferty prosimy przesyłać na adres mailowy: [email protected]

    Więcej informacji pod numerem telefonu  532-749-809

  • Księgowa/księgowy

    Firma z Lubina zatrudni osobę na stanowisku księgowa/księgowy

    Zakres obowiązków:

    •        prowadzenie kompleksowej księgowości Spółki zgodnie z ustawą o

    rachunkowości,

    •        kontrola formalno-rachunkowa dokumentacji księgowej

    •        sporządzanie deklaracji podatkowych za poszczególne okresy

    sprawozdawcze tj. PIT, CIT, VAT, JPK,

    •        sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych,

    przygotowywanie raportów, zestawień i analiz na potrzeby zarządu, analiza danych finansowych na potrzeby kontrolingu, nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych,

    •        nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych,

    •        uzgadnianie sald księgowych itp.,

    •        Sporządzanie sprawozdań GUS

    Nasze wymagania:

    •        wykształcenie wyższe, ekonomiczne

    •        doświadczenie zawodowe w pełnej księgowości minimum 5 lat w tym co

    najmniej 3 lata na stanowisku Głównego księgowego,

    •        znajomość procedur sprzedaży i zakupów wewnątrzwspólnotowych

    •        bardzo dobra znajomość zagadnień finansowo-księgowych oraz przepisów

    prawa podatkowego, gospodarczego i ustawy o rachunkowości,

    •        bardzo dobra obsługa komputera (MS Office, programy księgowe -symfonia

    Handel, symfonia FK, arkusze kalkulacyjne)

    •        komunikatywność, wnikliwość, samodzielność, bardzo dobra organizacja

    pracy, zaangażowanie w pracę, dokładność, skrupulatność, terminowość, bardzo

             dobra organizacja pracy własnej

    Oferujemy wysokie, adekwatne do stanowiska wynagrodzenie, ciekawą i pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego w Głogowie

    Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego w Głogowie  prowadzi nabór na stanowiska:

    - kierownik budowy

    -kierownik robót drogowych

    -operatorzy maszyn drogowych i budowlanych

    -brukarze

    -bitumiarze

    Atrakcyjne wynagrodzenie oraz doskonałe warunki pracy

    w firmie z ponad 20-letnim doświadczeniem.

    Kontakt osobisty w siedzibie firmy

    lub telefoniczny pod nr telefonu 76 833 34 34

    Kandydatów zapraszamy do zgłoszeń na stronie www.pbd.glogow.pl/praca

    lub na adres mailowy [email protected]

    Z nami jesteś na dobrej drodze!

Wyszukiwarka
Szukaj
Legnica
Lubin
Polkowice
Jawor
Region
Reklama Reklama
Adres
ul. Zielona 5/6
59-220 Legnica
tel. (76) 856-08-18

Sekretariat
fax. (76) 856-06-66
[email protected]

Serwis/informacje
tel. (76) 856-08-88
tel. (76) 856-07-77
tel. (76) 856-06-28

Studio
tel. (76) 852-53-54

Antena

Konkursy
Zgłoszenia o utrudnieniach
ruchu drogowego

Zgłoszenia wydarzeń
kulturalnych

Regulamin konkursów

Polityka prywatności
  • Adres
  • ul. Zielona 5/6
  • 59-220 Legnica
  • tel. (76) 856-08-18
  • Studio
  • tel. (76) 852-53-54
  • Konkursy