Nie wchodzić na tereny zagrożone do czasu zakończenia prac porządkowych




Reklama


Reklama


Po wczorajszej nawałnicy w powiecie jaworskim, najbardziej ucierpiał Jawor. Trwa trwa usuwanie jej skutków. Pracuje powołany sztab kryzysowy w związku z intensywnymi opadami deszczu, których poziom znacząco odbiegł od normy. Tak silnych opadów w ostatnim czasie nie notowano. Gmina apeluje ostrożność i nie wchodzenie bez potrzeby na tereny zagrożone, do czasu zakończenia prac porządkowych. 


Nawałnice przeszły przez powiat jaworski

 



Reklama


Reklama