Po wczorajszej nawałnicy w powiecie jaworskim, najbardziej ucierpiał Jawor. Trwa trwa usuwanie jej skutków. Pracuje powołany sztab kryzysowy w związku z intensywnymi opadami deszczu, których poziom znacząco odbiegł od normy. Tak silnych opadów w ostatnim czasie nie notowano. Gmina apeluje ostrożność i nie wchodzenie bez potrzeby na tereny zagrożone, do czasu zakończenia prac porządkowych.
Update Required To play the media you will need to either update your browser to a recent version or update your Flash plugin.
Nawałnice przeszły przez powiat jaworski
Reklama
Reklama