Kradzież elementów infrastruktury stacji uzdatniania wody w Paszowicach mogła mieć poważne konsekwencje dla funkcjonowania obiektu. Dzięki skutecznej pracy operacyjnej jaworscy kryminalni ustalili sprawcę i odzyskali część skradzionego mienia. Okazało się, że za przestępstwem stoi były pracownik zakładu, 45-letni jaworzanin, mówi podkomisarz Ewa Kluczyńska z jaworskiej policji.
Update Required To play the media you will need to either update your browser to a recent version or update your Flash plugin.
Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży, do czego się przyznał. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
Reklama
Reklama