Były pracownik stacji uzdatniania wody złodziejem




Reklama


Reklama


Kradzież elementów infrastruktury stacji uzdatniania wody w Paszowicach mogła mieć poważne konsekwencje dla funkcjonowania obiektu. Dzięki skutecznej pracy operacyjnej jaworscy kryminalni ustalili sprawcę i odzyskali część skradzionego mienia. Okazało się, że za przestępstwem stoi były pracownik zakładu, 45-letni jaworzanin, mówi podkomisarz Ewa Kluczyńska z jaworskiej policji.


Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży, do czego się przyznał. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.



Reklama


Reklama