Legnicka drogówka w akcji "Alkohol i narkotyki". Funkcjonariusze w czasie działań przebadali ponad 1300 kierowców, 4 z nich straciło prawa jazdy, bo wsiedli za kierownicę pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Pierwszy z zatrzymanych to 65-letni kierujący pojazdem marki Ford. Mężczyzna miał 0,6 promila alkoholu. Kolejny nietrzeźwy kierujący to 61-letni mężczyzna prowadzący pojazd marki Fiat, badanie wykazało u niego ponad 1 promil alkoholu. Zatrzymano też 37-latka, który był pod wpływem środków odurzających. W trakcie przeszukania przy mężczyźnie znaleziono kilka porcji marihuany. Prawo jazdy stracił też 20-latek, który również prowadził pojazd będąc pod wpływem środków odurzających. Mówi Jagoda Ekiert z legnickiej policji
Reklama
Reklama
