Makabryczne odkrycie w Legnicy. W jednym z mieszkań przy ul. Jaworzyńskiej znaleziono ciała dwóch osób. Zgłoszenia dokonał sąsiad , który wczoraj późnym wieczorem , ok. godz. 22.55 powiadomił służby, że w mieszkaniu odkrył zwłoki dwóch osób. Mówi Jagoda Ekiert z legnickiej policji
To sekcja zwłok ma dać odpowiedź na pytanie, co było przyczyną śmierci 66-latka i 51-letniej kobiety.
Reklama
Reklama
