• SŁUCHAJ ONLINE
Wirtualnie Roztańczona Legnica. Zobacz kto zwyciężył


Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy zorganizował wirtualną edycję turnieju tańca- Wirtualnie Roztańczona Legnica. Z ponad 50 zgłoszeń jurorzy wyłonili zwycięzców biorąc pod uwagę technikę taneczną, kompozycję, wrażenie artystyczne, pomysłowość, estetykę, dobór kostiumów i muzyki.

W poszczególnych kategoriach zwyciężyli:

Mini solo do lat 8:

1. Idalia Bochenek (Legnica)

Disco Dance - solo 9-11 lat:

1. Lena Foryt (Legnica)

2. Paulina Arciuch (Grzybiany)

Street Dance - solo 9-11 lat:

1. Bartosz Sielicki (Legnica)

Street Dance - mini formacje 12-15 lat:

1. „Płuca” Quest Balbinki (Wiktoria Czarniewska, Żaneta Kumosz, Mikołaj Moi, Emilia Iwan, Marta Serenda) Legnica

 

Art - solo 9-11 lat:

1. Magdalena Listwan (Szkoła Tańca Sofija Żmigród)

2. Gaja Piątek (Legnica)

3. Zosia Nowak (Szkoła Tańca Sofija Żmigród)

Art – solo 12-15 lat:

1. Nikola Szymańska (Szkoła Tańca Sofija Trzebnica)

2. Maja Bernat (Chojnów)

3. Maria Kiljan (Szkoła Tańca Sofija Żmigród)

Art - solo powyżej 15 lat:

1. Artur Caliński (Twister MDK Wrocław Krzyki)

2. Monika Kasprzyszyn (Teatr Avatar Lubin)

3. Aleksandra Simuchin (Teatr Avatar Lubin)

Art - mini formacje 9 - 11 lat:

1. Tippy Toe Cordex - Nel Obajtek, Agnieszka Jóźwiakowska, Oliwia Rybicka, Karolina Pawluk, Emilia Wolska, (Wałbrzyski Uczniowski Klub Tańca Sportowego Cordex),

2. Zofia Nowak, Julia Lorek, Julia Tomczak, Magdalena Listwan, Amelia Rzadkosz (Szkoła Tańca Sofija Żmigród)

3. Maja Czajka, Gabriela Kałafut (Szkoła Tańca Sofija Milicz)

Art mini formacje 12-15 lat:

1. Rozalia Grzybek, Milena Kryłowska, Oliwia Długosz, Karolina Jeż (Szkoła Tańca Sofija Milicz)

2. Anna Czykiel, Julia Szymik ( Szkoła Tańca Sofija Oborniki Śląskie)

3. „Marzenie” Quest Balbinki (Wiktoria Czarniewska, Żaneta Kumosz, Weronika Kaczmarska, Emilia Iwan, Natalia Laskowska), Legnica

Art - mini formacje powyżej 15 lat:

1. Twister Black (Magdalena Dolla, Hanna Kasperek, Nina Masek, Oliwia Nowicka, Julia Wojewoda) MDK Wrocław Krzyki

2. Julia Wieteska i Amelia Drozda (Milicz)

- Bardzo serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim tancerkom i tancerzom, którzy wysłali do nas swoje zgłoszenie. Filmiki z występami zwycięzców można  oglądać na naszym profilu na fb. Zwycięzcy otrzymali medale,  a wszyscy uczestnicy dyplomy – informuje Joanna Migalska z legnickiego OSiRu.



Reklama


Reklama
Legnica
Lubin
Polkowice
Jawor
Region
Reklama Reklama
Audycje
Adres
ul. Zielona 5/6
59-220 Legnica
tel. (76) 856-08-18

Sekretariat
tel. (76) 856-08-18
fax. (76) 856-06-66
[email protected]

Serwis/informacje
tel. (76) 856-08-88
[email protected]
[email protected]
Reklama
tel. (76) 856-07-77
tel. (76) 856-06-28
[email protected]

Studio
tel. (76) 852-53-54

Antena
tel. (76) 852-53-54
[email protected]

Konkursy
tel. (76) 852-53-54
Zgłoszenia o utrudnieniach
ruchu drogowego

[email protected]

Zgłoszenia wydarzeń
kulturalnych

[email protected]






Polityka prywatności
  • Adres
  • ul. Zielona 5/6
  • 59-220 Legnica
  • tel. (76) 856-08-18
  • Studio
  • tel. (76) 852-53-54
  • Konkursy
  • tel. (76) 852-53-54