Szukasz pomysłu na wspólny poranek z dzieckiem? Już w niedzielę 17 maja 2026 r. w kinie w Polkowicach odbędzie się koncert familijny w wykonaniu Orkiestry Górniczej ZG Polkowice-Sieroszowice. To kameralne spotkanie przygotowane z myślą o najmłodszych - bez zadęcia, za to z bliskością instrumentów i swobodną atmosferą- zapewnia Mateusz Sienkiewicz z CK w Polkowicach.
Początek muzycznej podróży z górniczą orkiestrą w niedzielę 17 maja o godz. 11.00 w kinie w Polkowicach. A o godz. 11.45, Centralny Park Zabaw i Wypoczynku - zabawy rytmiczne na trawie.
Bilety: 8 zł – normalny
5 zł – z Kartą Dużej Rodziny lub Polkowicką Kartą Mieszkańca
Reklama
Reklama
