• SŁUCHAJ ONLINE
Koszalin odprawiony z kwitkiem

Koszalin odprawiony z kwitkiem W meczu 20. serii PGNiG Superligi Kobiet Zagłębie Lubin pokonało Młyny Stoisław Koszalin 27:21. To trzecia wygrana Miedziowych z tym rywalem w obecnym sezonie. Po dziesięciu minutach mistrzynie Polski prowadziły 6:4, a popis gry dała Patrycja Matieli, która trafiła trzy razy z rzędu. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Zagłębie 16:10. W drugiej Miedziowe podwyższyły jeszcze prowadzenie, a przyjezdne część strat zniwelowały dopiero w końcówce, kiedy na parkiecie w miejscowej drużynie pojawiły się zmienniczki. Mówi Bożena Karkut – trenerka Zagłębia

Do Lubina z zespołem Młynów Stoisław zawitała Adriana Kurdzielewicz, która jeszcze niedawno reprezentowała Miedziowe barwy. Mówi Adriana Kurdzielewicz

MVP meczu została wybrana Patricia Matieli Machado.