Kompletnie pijany wsiadł za kółko. Lubinianin uderzył w tył poprzedzającego go pojazdu, a następnie wjechał w motocyklistę.Mówi Sylwia Serafin z lubińskiej komendy
Okazało się, ze kierowca BMW miał ponad 2,5 promila alkoholu w organorganizmie. mężczyzna zaraz po zdarzeniu wysiadł z auta i wyrzucił do pobliskiego rowu dwie puszki po piwie.
Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. Odpowie przed sądem zarówno za przestępstwo, jak i wykroczenia drogowe. Grozi mu wysoka grzywna, zakaz prowadzenia pojazdów i kara więzienia do 3 lat.
Reklama
Reklama
