• SŁUCHAJ ONLINE
„XVII MISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO w pływaniu”


 Dnia 21.11.2020r. odbyły się w Legnicy zawody pływackie „XVII MISTRZOSTWA ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO w pływaniu”, w których wystartowało 249 zawodników z 24 klubów. W turnieju uczestniczyła 12- osobowa reprezentacja pływaków Klubu Sportowego WANKAN Legnica. Wszyscy młodzi zawodnicy klubu spisali się w tym turnieju bardzo dobrze. Jednak na szczególne wyróżnienie zasługuje Kucharski Bartłomiej i Kaszubowski Borys ustanawiając po 2 rekordy klubu, czterokrotnie stając na podium oraz zostając najlepszymi zawodnikami w swoich kategoriach wiekowych.

 

Rocznik2009

Wiśniewska Hanna

100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:16.96 s – rekord życiowy

 

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:38.88 s – rekord życiowy

 

 

 

Rudomina Laura

 

100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:31.95 s – rekord życiowy

 

100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:45.71 s – rekord życiowy

 

100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:21.24 s – rekord życiowy

 

200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 3:19.18 s – rekord życiowy

 

 

Wojdyga Lenna

 

100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:22.63 s – rekord życiowy

 

100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:29.61 s – rekord życiowy

 

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:45.01 s – rekord życiowy

 

200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 3:21.13 s – rekord życiowy

 

Rocznik2008

 

Kędzierska Michalina

 

100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:17.43 s – rekord życiowy

 

100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:29.49 s – rekord życiowy

 

200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 3:09.24 s – rekord życiowy

 

Kaszubowski Borys

 

100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:02.99 s – rekord życiowy – miejsce I - REKORD KLUBU

 

100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:14.06 s – rekord życiowy – miejsce II

 

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0;30.43 smiejsce I

 

200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 2:40.71 s – rekord życiowy – miejsce II - REKORD KLUBU

 

Kubiak Kacper

 

100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:19.51 s – rekord życiowy

 

100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:27.28 s – rekord życiowy

 

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:39.16 s – rekord życiowy

 

 

Merena Nadia

 

100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:27.56 s – rekord życiowy

 

100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:41.73 s – rekord życiowy

 

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:51.42 s – rekord życiowy

 

200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 3:50.42 s – rekord życiowy

 

 

Rocznik2005 -2007

 

Kulas Anna

 

100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:04.85 s – rekord życiowy

 

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:33.63 s – rekord życiowy

 

200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 2:45.00 s – rekord życiowy

 

Kucharski Bartłomiej

 

100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:56.19 s – rekord życiowy – miejsce I - REKORD KLUBU

 

100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:04.24 s – rekord życiowy – miejsce II

 

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:26.94 smiejsce I

 

200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 2:19.69 s – rekord życiowy – miejsce I - REKORD KLUBU

 

Sarowski Bartosz

 

100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:03.87 s – rekord życiowy

 

100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:12.31 s – rekord życiowy

 

200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 2:35.57 s – rekord życiowy

 

Szymkowicz Filip

 

100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:06.18 s – rekord życiowy

 

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:32.37 s – rekord życiowy

 

 

Wiesiołek Oliwia

 

100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:02.03 s – rekord życiowy – miejsce III

 

200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 2:38.89 s – rekord życiowy – miejsce III

 

Sztafeta mężczyzn 4 x 50m dowolnym kobiet uzyskała czas 2:08.16 s

 

W składzie: Kędzierska Michalina, KULAS Anna, Wiśniewska Hanna, Wiesiołek Oliwia.

 

 

Sztafeta mężczyzn 4 x 50m zmienny kobiet uzyskała czas 2:26.25 s

 

W składzie: KULAS Anna, Wiesiołek Oliwia, Wiśniewska Hanna, Kędzierska Michalina.

 

Sztafeta mężczyzn 4 x 50m dowolnym mężczyzn uzyskała czas 1:53.71 s miejsce II

 

W składzie: Szymkowicz Filip, Sarowski Bartosz, Kaszubowski Borys, Kucharski Bartłomiej.

 

Sztafeta mężczyzn 4 x 50m zmienny mężczyzn uzyskała czas 2:07.32 s miejsce II - REKORD KLUBU

 

W składzie: Kucharski Bartłomiej, Szymkowicz Filip, Kaszubowski Borys, Sarowski Bartosz.



Reklama


Reklama
Legnica
Lubin
Polkowice
Jawor
Region
Reklama Reklama
Audycje
Adres
ul. Zielona 5/6
59-220 Legnica
tel. (76) 856-08-18

Sekretariat
tel. (76) 856-08-18
fax. (76) 856-06-66
[email protected]

Serwis/informacje
tel. (76) 856-08-88
[email protected]
[email protected]
Reklama
tel. (76) 856-07-77
tel. (76) 856-06-28
[email protected]

Studio
tel. (76) 852-53-54

Antena
tel. (76) 852-53-54
[email protected]

Konkursy
tel. (76) 852-53-54
Zgłoszenia o utrudnieniach
ruchu drogowego

[email protected]

Zgłoszenia wydarzeń
kulturalnych

[email protected]






Polityka prywatności
  • Adres
  • ul. Zielona 5/6
  • 59-220 Legnica
  • tel. (76) 856-08-18
  • Studio
  • tel. (76) 852-53-54
  • Konkursy
  • tel. (76) 852-53-54