• SŁUCHAJ ONLINE
Piłkarze Górnika Polkowice ulegli GKS-owi Katowice 0:2.

W meczu o mistrzostwo II ligi piłkarze Górnika Polkowice ulegli GKS-owi Katowice 0:2. Dwie bramki dla rywala zdobył Adrian Błąd. Pojedynek od samego początku był bardzo wyrównany. W 21 min. piłka po uderzeniu głową Mariusza Szuszkiewicza trafiła w poprzeczkę przyjezdnych. Goście odpowiedzieli 6 minut później. Przytomnie w polu karnym zachował się Adrian Błąd, który wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Jeszcze przed przerwą ten sam zawodnik po stałym fragmencie gry, strzałem z „woleja” podwyższył na 2:0 dla Gieksy. W drugiej odsłonie polkowiczanie starali się odrobić starty bramkowe, ale dobrze zorganizowała defensywa rywala nie dopuszczała piłkarzy Górnika do strzału. W 74 min. przed szansą zdobycia gola kontaktowego stanął Filip Baranowski, ale z 5-ciu metrów strzelił nad poprzeczką. Ostatnie minuty to wymiana ciosów, akcja za akcję. Niestety wynik meczu nie uległ już zmianie. W Polkowicach Górnik uległ GKS-owi Katowice 0:2.

Górnik Polkowice - GKS Katowice 0:2 (0:2)
Bramki: Adrian Błąd 26, 42

Górnik Polkowice: 74. Jakub Szymański - 25. Karol Fryzowicz (87, 11. Dominik Radziemski), 6. Maciej Kowalski-Haberek, 84. Marek Opałacz, 77. Piotr Azikiewicz (84, 3. Mateusz Magdziak) - 23. Eryk Sobków, 30. Kamil Wacławczyk, 8. Bruno Żołądź, 17. Mariusz Szuszkiewicz, 13. Ernest Terpiłowski (66, 29. Filip Baranowski) - 27. Mateusz Baszak (84, 10. Adam Borkowski).

GKS Katowice: 1. Bartosz Mrozek - 21. Zbigniew Wojciechowski, 4. Arkadiusz Jędrych, 26. Michał Kołodziejski, 16. Grzegorz Rogala - 10. Krystian Sanocki (73, 24. Szymon Kiebzak), 13. Bartosz Jaroszek, 8. Maciej Stefanowicz (63, 14. Marcin Urynowicz), 11. Adrian Błąd (89, 17. Michał Gałecki), 7. Arkadiusz Woźniak - 15. Filip Kozłowski (89, 19. Piotr Kurbiel).

żółte kartki: Wacławczyk, Kowalski-Haberek - Błąd, Jaroszek.

sędziował: Marek Śliwa (Kielce).