Jutro (piątek, 26 czerwca) oficjalne zakończenie roku szkolnego w jaworskich podstawówkach, a od poniedziałku (29 czerwca) startują w nich kolejne już miejskie półkolonie. - Łącznie w dwóch dwutygodniowych pełnych atrakcji turnusach weźmie udział ponad 500 uczniów, mówi Wiesław Szymczyk naczelnik wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia Urzędu Miejskiego w Jaworze.
Reklama
Reklama
