Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Jaworze – posterunkowy Kacper Dworak i posterunkowy Kacper Procków – wywalczyli III miejsce podczas Finału Wojewódzkich Eliminacji do XXX Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji – Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku”. - Mamy powód do dumy, mówi podkomisarz Ewa Kluczyńska z jaworskiej policji.
Zwyciężyli funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Głogowie. Wczoraj w siedzibie dolnośląskiej Policji I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu insp. Norbert Kurenda wręczył nagrody i wyróżnienia trzem najlepszym parom patrolowym, a także zwycięzcom dolnośląskiego finału eliminacji do XXIII Kynologicznych Mistrzostw Policji. Zwycięzcy wojewódzkiego etapu będą reprezentować garnizon dolnośląski podczas finału ogólnopolskiego, który odbędzie się we wrześniu br. na terenie Szkoły Policji w Słupsku.
I miejsce – Patrol z Komendy Powiatowej Policji w Głogowie
II miejsce – Patrol z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu
III miejsce – Patrol z Komendy Powiatowej Policji w Jaworze
Reklama
Reklama
