• SŁUCHAJ ONLINE
Podział punktów w Polkowicach

Piłkarze Górnika Polkowice w meczu z trzecią ekipą II ligi Garbarnią Kraków zremisowali 1:1. Bramkę na wagę punktu dla zielono-czarnych zdobył Eryk Sobków. Pojedynek z Garbarnią Kraków był bardzo wyrównany. Wprawdzie to goście na początku spotkania stanęli przed szansą zdobycia gola wychodząc kontratakiem 4x1. W 29 min. piłka po strzale Adriana Jurkowskiego odbiła się od poprzeczki bramki zielono-czarnych. Chwilę później było już 1:0 dla Garbarni. Akcję prawą stroną boiska przeprowadził Mateusz Wyjadłowski, dograł dokładnie do Kamila Kuczaka, a ten nie miał problemu z pokonaniem Jakuba Kopanieckiego. Do przerwy Górnik przegrywał 0:1. 3 minuty po zamianie stron przed szansą doprowadzeni do remisu stanął Eryk Sobków. Jednak w sytuacji sam na sam lepszy okazał się golkiper gości. Polkowiczanie walczyli o korzystny wynik do samego końca. W 77 min. gola na wagę remisu zdobył Sobków. W Polkowicach Górnik zremisował z Garbarnią 1:1.

Górnik Polkowice – Garbarnia Kraków 1:1 (0:1)
Bramki: Eryk Sobków 77 - Kamil Kuczak 29

Górnik: 99. Jakub Kopaniecki - 11. Dominik Radziemski, 6. Maciej Kowalski-Haberek, 3. Mateusz Magdziak, 77. Piotr Azikiewicz (86, 5. Kacper Osiadły) - 16. Maciej Bancewicz, 24. Martins Ekwueme (84, 9. Wojciech Galas), 30. Kamil Wacławczyk, 18. Michał Bednarski (61, 84. Marek Opałacz), 29. Filip Baranowski (73, 7. Dawid Szymkowiak) - 23. Eryk Sobków.

Garbarnia: 33. Aleksander Kozioł - 87. Jakub Kowalski, 12. Mateusz Duda (45, 6. Bartłomiej Mruk), 8. Marek Masiuda, 3. Adrian Jurkowski, 15. Grzegorz Marszalik - 23. Mateusz Wyjadłowski, 19. Karol Kostrubała (61, 21. Tomasz Kołbon), 10. Kamil Kuczak, 27. Kamil Słoma (72, 99. Michał Feliks) - 9. Adrian Wójcik (53, 32. Krzysztof Szewczyk).